Strony internetowe

Projektujemy i wdrażamy rozbudowane portale internetowe z indywidualnymi funkcjonalnościami, sklepy internetowe jak również proste serwisy (landing page, strony wizytówkowe, itp.). Na etapie analizy określamy wspólnie z klientem cele jakie serwis powinien realizować, następnie szukamy najefektywniejszych rozwiązań, aby je osiągnąć.

www

Dbamy, aby strony dobrze wyświetlały się na wszystkich możliwych urządzeniach (smarfon, tablet, komputer). Responsive Web Design - technologia pozwalająca dopasować stronę do różnych rozdzielczości jest dzisiaj standardem. My przywiązujemy dużą wagę do wdrożenia RWD. Poza standardowymi punktami zmiany szerokości staramy się indywidualnie określać takie punkty dla wybranych elementów strony, aby optymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię. Dzięki temu mamy pewność, że w każdych warunkach serwis będzie wygodny w obsłudze dla użytkownika, a wszystkie ważne informacje znajdą się w odpowiednim miejscu.

Posiadamy swój autorski system CMS, pozwalający klientom na samodzielne zarządzanie treściami na ich stronie. Jest on na bieżąco rozwijany i spełnia aktualnie oboziązujące standardy, a jednocześnie jest prosty w obsłudze jak jego pierwotna wersja. Realizujemy również wdrożenia w oparciu o platformę Wordpress.

Zajmujemy się opieką i monitoringiem serwisów internetowych, przeprowadzamy migracje systemów, wdrażamy dedykowane rozwiązania usprawniające ich działanie, zwiększamy konwersję stron i sklepów internetowych, przeprowadzamy audyty z zakresu architektury IT i bezpieczeństwa.