Marketing, reklama

Opracowujemy i wdrażamy strategie promocji w internecie łącząc w całość różne działania: social media, marketing video, kampanie Adwords, remarketing, pozycjonowanie, content marketing. Na podstawie badań i analiz określamy grupy docelowe i dobieramy odpowiednie narzędzia reklamowe oraz dbamy o spójność przekazu w każdym z nich. W ramach grupy Projekt Media działa również agencja zajmująca się reklamą off-line oraz poligrafią - www.reklama.projektmedia.pl.

icon marketing reklama

Wszystkie działania prowadzimy kompleksowo od pomysłu poprzez tworzenie treści, fotografię, produkcję video, kreację graficzną, prowadzenie kampanii - kończąc na przygotowaniu raportów skuteczności i ich analizie. Dbamy o efektywne wykorzystanie budżetów reklamowych (np. Adwords, reklamy Facebooka).

Social Media
Zajmujemy się organizowaniem oraz stałą obsługą profili w portalach społecznościowych. Tworzymy angażujące treści, utrzymujemy dialog z użytkownikami. Przeprowadzamy kreatywne konkursy wśród zbudowanej społeczności. Jako uzupełnienie działań oferujemy również prowadzenia kampanii sponsorowanych.

SEO
Dobieramy odpowiednie słowa kluczowe, optymalizujemy serwis i pozyskujemy wartościowe linki prowadzące do niego. Ciągle monitorujemy prowadzone działania i doskonalimy je na bieżąco.

Adwords i Remarketing
Sieć reklamowa Google to najprostszy sposób na dotarcie do potencjalnych klientów. Dzięki niej można uzyskać natychmiastowy efekt, rozliczając się za kliknięcia w reklamę (nie za same jej wyświetlenia). Doskonałym uzupełnieniem takich kampanii jest remarketing, czyli wyświetlanie reklam użytkownikom którzy już odwiedzili naszą stronę, np. w celu przypomnienia o naszej ofercie. Dzięki sprawdzonym procedurom zarządzania kampaniami efektywnie wykorzystujemy budżet reklamowy klienta.

Reklama, Poligrafia
Szczegóły na temat tego obszaru naszej działalności można znaleźć na dedykowanej stronie: www.reklama.projektmedia.pl