O nas

Projekt Media Group Sp. z o.o. powstało w 2013 roku na bazie dziesięcioletnich doświadczeń jego założycieli w IT i marketingu. Od początku nasza działalność prowadzona jest w dwóch obszarach – łączymy software house (tworzenie dedykowanego oprogramowania) z agencją interaktywną (strategia i kreacja: www, social media, eMarketing, reklama). Uważamy, że często te dwa kierunki wzajemnie się uzupełniają. Niejednokrotnie dzięki połączeniu obu obszarów mogliśmy kompleksowo zrealizować ciekawe i wymagające zlecenia.

Jesteśmy na bieżąco w pędzącym świecie technologii interaktywnych oraz nowych mediów. Uczestniczymy w szkoleniach i eventach branżowych. Śledzimy trendy i wyciągamy wnioski. Zmieniamy siebie, a często również naszych klientów oferując im nowoczesne rozwiązania.

Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych i najwyższej jakości rozwiązań dla biznesu. Poprzez połączenie dwóch obszarów działalności pomagamy klientom usprawniać procesy biznesowe, dbać o wizerunek w internecie oraz zwiększać przychody i zyski.

Dbamy o przejrzystą i zrozumiałą komunikację, abyśmy przy każdym z etapów (analiza, koncepcja, wdrożenie) mieli pewność, że efekt końcowy spełni nasze założenia, a przede wszystkim wymagania klienta.

Doskonale rozumiemy, że największym kapitałem firmy jest zgrany i kompetentny zespół ludzi. Dokładamy wszelkich starań, aby praca w naszym zespole sprawiała wiele przyjemności oraz dawała możliwości rozwoju.