Oprogramowanie webowe

Dział programistyczny był w naszej firmie początkowo uzupełnieniem funkcjonowania agencji interaktywnej. Szybko jednak zauważyliśmy ciągle rosnące zapotrzebowanie na tworzenie i rozwój dedykowanego oprogramowania wspomagającego procesy biznesowe firm. Z czasem stało się ono ważnym obszarem naszej działalności.

icon software

Tworzymy standardowe systemy, takie jak: CMS, CRM, ERP, itd. z indywidualnymi funkcjami oraz systemy od podstaw projektowane "pod Klienta". Nasze oprogramowanie charakteryzuje się dbałością o każdy szczegół i elastyczną architekturą.

Nasza oferta jest kompleksowa od analizy potrzeb poprzez koncepcję i projekt funkcjonalny, wdrożenie i testy, kończąc na opiece nad oprogramowaniem i jego dalszym rozwojem.

ANALIZA - Staramy się poznać lub pomóc określić Klientowi dokładne funkcjonalności oraz cele jakie ma realizować aplikacja. Poznajemy również firmę, zachodzące w niej procesy oraz dowiadujemy się z jakich systemów i narzędzi informatycznych przedsiębiorstwo korzysta.

PROJEKT - Zebrane podczas analizy informacje oraz późniejsze konsultacje z Klientem pozwalają nam zaproponować najlepsze rozwiązania i określić potrzeby integracji projektu z systemami funkcjonującymi w firmie. Na tej podstawie po ostatecznym omówieniu powstaje dokumentacja projektu.

WDROŻENIE - Po określeniu etapów wdrożenia klient otrzymuje harmonogram prac i jest na bieżąco informowany o ich przebiegu. Często podczas wdrożenia zdarza się, że pojawiają się nowe rozwiązania, czy sugestie odnośnie poszczególnych funkcjonalności - każdorazowo są one konsultowane z Klientem. Zarówno w trakcie jak i po wdrożeniu aplikacja jest dokładnie testowana, po czym zostaje ostatecznie uruchomiona.